Huidig Bestuur

2017-10-15_04.51.33_11.jpg

Vlnr; Ellis Marskamp, Eline van den Bergh, Floor Visser, Laura de Wilde, Sanne van Sijll

Middels de hamerslag zijn wij, Floor, Eline, Laura, Ellis en Sanne, op maandag 18 september 2017 geconstitueerd als het 29e bestuur van Commotie. We hopen er een fantastisch bestuursjaar van te maken. Met het thema van ons beleidsplan 'Connect, Cooperate & Communicate' in ons achterhoofd, denken wij dat dit een mooi jaar gaat worden voor Commotie. 

Maar dit doen wij natuurlijk niet alleen. Onze circa 200 leden, waarvan 43 actief in een commissie, houden de vereniging draaiende. Een groep enthousiaste, gezellige en open mensen zorgen voor interessante en gezellige activiteiten. Praktijkdagen, congressen, lezingen, workshops, borrels, de buitenlandse reis, de liftwedstrijd en andere activiteiten zorgen voor een gevarieerd en breed activiteiten aanbod. Wij hopen jullie leden bij één van de activiteiten te zien, zo kom je erachter wat Commotie en haar commissies te bieden heeft.

Floor Visser
Voorzitter                                                                                                    
T 06-50992992  
E voorzitter@svcommotie.nl

Eline van den Bergh
Secretaris
T 06-17757808
E secretaris@svcommotie.nl

Laura de Wilde
Penningmeester
T 06-20211611
E penningmeester@svcommotie.nl

Ellis Marskamp
Intern Coördinator
T 06-20847259
E intern@svcommotie.nl

Sanne van Sijll
Extern Coördinator
T 06-40937184
E extern@svcommotie.nl


Algemeen contactadres:

bestuur@svcommotie.nl

Bestuur 2017-2018

Floor Visser (2015) Voorzitter
Eline van den Bergh (2015) Secretaris
Laura de Wilde (2016) Penningmeester
Ellis Marskamp (2016) Intern Coördinator
Sanne van Sijll (2016) Extern Coördinator/Vice-Voorzitter