Workshop Photoshop

Deelname

Aanmelden voor dit evenement is niet meer mogelijk

Over dit evenement

Categorie
Workshops
Organisator
StuCie 2017-2018
Datum en tijd
19 feb. 2018 19:00 - 22:00
Locatie
Harmoniegebouw

Workshop Photoshop

Altijd al met Photoshop willen werken? Doe 19 februari mee aan de workshop Photoshop en leer alle ins en outs over dit programma. Tijdens deze workshop leer je de basis en ga je aan de slag met het maken van een toffe poster. 

De workshop wordt gegeven door Commotie's eigen vormgevers Marc van Eck en Anne van der Wal. Het is belangrijk dat je je eigen laptop meeneemt. We maken namelijk gebruik van Photoshop op het UWP netwerk die voor alle RUG-studenten toegankelijk is. Je kan dus ook na de workshop nog blijven oefenen met Photoshop en de meest prachtige creaties maken! De workshop vindt plaats van 19.00 tot 21.00 uur in lokaal 1312.0030. Dus, zien we je dan?

Deelnemers

Je moet ingelogd zijn om alle deelnemers te zien